Biała Polana jest szeroka, równa, łagodna - słowem idealna dla początkujących snowboarderów i narciarzy. Trasa narciarska na Białej Polanie ma ok. 170 metrów długości. Między położeniem dolnej i górnej stacji talerzykowego wyciągu jest mniej więcej 35 m różnicy w pionie. Wyciąg jest w stanie obsłużyć ok. 500 osób w ciągu jednej godziny.

W ramach przygotowań stok jest ratrakowany, nie posiada jednak (na razie) możliwości sztucznego naśnieżania. Za to z reguły jest czynny od 10:00 aż do “ostatniego klienta”, nawet w późnych godzinach nocnych.

W ramach Białej Polany działa również punkt serwisowy sprzętu (oferowane usługi to przede wszystkim regulacja i montaż wiązań oraz smarowanie i regeneracja desek) oraz wypożyczalnia niezbędnych i opcjonalnych do jazdy akcesoriów. Na stoku pracują chętni do pomocy wykwalifikowani instruktorzy.

Dodaj opinię
Stok Biała Polana adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok Biała Polana, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok Biała Polana.
Ceny biletów / cennik wejść do Stok Biała Polana. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Stok Biała Polana cena biletu normalnego: 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok Biała Polana opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij