Orczykowy wyciąg narciarski Cross na trasie o długości 250-290 metrów. Stok niezły dla początkujących, niemniej średnio zaawansowani narciarze i snowboarderzy również mogą czerpać przyjemność z jazdy.

Zbocze nie powinno stanowić szczególnie trudnego czy jakkolwiek niebezpiecznego wyzwania. Mniej więcej 30 m różnicy poziomów między początkiem i końcem takiej trasy nie powinno przysporzyć znaczących trudności. Na stoku pracuje ratrak, a lampy pozwalają na wieczorne jazdy nawet do 22:00. Brak armatek śnieżnych.

Przy “Crossie” funkcjonują wypożyczalnia, punkt serwisowy sprzętu narciarskiego, lokal gastronomiczny oraz parking samochodowy.

Dodaj opinię
Stok Cross adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok Cross, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok Cross.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok Cross opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij