Park Linowy Trollandia

W parku miejskim przy ulicy Jedności Narodowej, w samym centrum Szklarskiej Poręby, znajduje się atrakcja, która spodoba się i dzieciom i dorosłym. To zawieszony na drzewach Park Linowy Trollandia.

Do pokonania przez śmiałków są dwie trasy:

  • zielona, z przeszkodami zawieszonymi na wysokości 4-10 metrów, dostępna dla dzieci już od 130 cm wzrostu (w przypadku dzieci niższych pomagają rodzice);
  • czerwona, po przejściu trasy zielonej, z przeszkodami zawieszonymi na wysokości 6-12 metrów.

Wśród 26 stanowisk, przeszkód i atrakcji Trollandii, znaleźć można m.in.: siatki, deskorolki, zjazdy, mosty.

100% bezpieczeństwo zapewnia wdrożony tu system ciągłej asekuracji, w ramach którego, każdego uczestnika, instruktor wpina do liny asekuracyjnej na początku trasy i dopiero na końcu całej trasy lina zostaje wypięta, także przez instruktora. Nikt nie musi przepinać się w trakcie pokonywania przeszkód.

Dodaj opinię

Na śmiałków, którzy są pewni swojej sprawności i odwagi, w Trollandii czekają dwie trasy. Zielona, przystosowana jest dla dzieci (min. 130 cm wzrostu lub przejście razem z rodzicem). Trudniejsza natomiast jest trasa czerwona “otwierająca się” po zaliczeniu pierwszej. Łącznie w parku linowym w centrum Szklarskiej przygotowano 26 odpowiednio zabezpieczonych przeszkód.

Park Linowy Trollandia adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Linowy Trollandia, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Linowy Trollandia.
Ceny biletów / cennik wejść do Park Linowy Trollandia. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-35 zł
    Park Linowy Trollandia cena biletu ulgowego: 20-35 zł
  • 25-40 zł
    Park Linowy Trollandia cena biletu normalnego: 25-40 zł
  • Grupowy 15-35
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Linowy Trollandia opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij