Stajnia Gostar

Zapraszamy do Akademii Jazdy Konnej Gostar na naukę jazdy konnej.

Stajnia Gostar, jako jedyny ośrodek jazdy konnej w Polsce, oferuje autorski program szkolenia adeptów jeździectwa którzy oprócz podstawowch umiejętności jeździeckich, zdobywają także wiedzę z zakresu hodowli, chowu i psychologii koni. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów jazdy konnej polskiego Związku Jeździeckiego.

Naukę jazdy konnej rozpoczynamy zawsze od jazd indywidualnych na lonży, następnie lekcje odbywają się w grupach na tym samym poziomie zaawansowania. W ramach szkolenia, wszyscy kursanci są przygotowywani do egzaminu na brązową odznakę. Nasi uczniowie mogą także zawsze skorzystać z doszkalających jazd indywidualnych oraz wyjazdów w tereny.

Konie którymi dysponuje Akademii, to doświadczone konie rekreacyjne, na których regularnie jeżdżą nasi instruktorzy. Wiele z nich, to konie po karierze sportowej, a więc doskonali "profesorowie".

Na miejscu, do Państwa dyspozycji jest również restauracja serwująca przepyszne domowe posilki oraz hotel.

Dodaj opinię

Certyfikowane centrum jeździeckie, z bardzo rozbudowaną infrastrukturą stadniny - hala, parkur, padok - oraz wykwalifikowaną kadrą doświadczonych instruktorów. W Stajni Gostar miłośnicy koni mogą liczyć praktycznie na wszystkie formy jazdy w siodle - od oprowadzania i nauki absolutnych podstaw, aż po wyprawy terenowe, poważne treningi czy przejażdżki bryczkami.

Stajnia Gostar adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Gostar, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Gostar.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Gostar opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij