Stok Wesoła Górka

Wesoła Górka to niewielki, za to dzięki charakterystyce bardzo rodzinny ośrodek narciarski w Szklarskiej Porębie. Trasa szeroka, o dość zróżnicowanym, ale ogólnie rzecz biorąc łatwym profilu. W trakcie 150-metrowego zjazdu pokonuje się ok. 17 m różnicy poziomów.

Na stoku funkcjonują dwa wyciągi zbliżonej długości - tzw. zaczepowa wyrwirączka oraz orczykowy talerzyk. Jak podkreślają właściciele, dbają o to by Wesoła Górka spełniała aktualne wytyczne GOPR-u. Stok jest regularnie naśnieżany przez armatki, działa również sieć sztucznego oświetlenia. Obok tras narciarskich wydzielono miejsce dla osób zjeżdżających na sankach.

Oczywiście przy trasach nie mogło zabraknąć wypożyczalni i serwisowni sprzętu, parkingu dla gości czy kilku lokali gastronomicznych. Pod Wesołą Górką funkcjonują także szkółki narciarsko-snowboardowe, w tym “Zimowe przedszkole” stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach i przewidzianymi dla nich dodatkowymi atrakcjami.

Dodaj opinię
Stok Wesoła Górka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok Wesoła Górka, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok Wesoła Górka.
Ceny biletów / cennik wejść do Stok Wesoła Górka. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 20 zł
    Stok Wesoła Górka cena biletu normalnego: od 20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok Wesoła Górka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij