Stok Wiciarka

Leśna stacja narciarska Wiciarka położona jest w pobliżu drogi łączącej centralną część Szklarskiej Poręby z Jakuszycami. Odległość do najbliższych miejskich zabudowań to ok. 3 kilometry, co niewątpliwie ma swój nieodparty urok.

Trasa “w leśnej głuszy” ma 200 metrów długości. Stok nie należy do szczególnie wymagających - różnica poziomów przy Wiciarce to mniej więcej 35 m. W miarę dobrze nadaje się zarówno dla osób początkujących, jak i amatorów białego szaleństwa z pewnym doświadczeniem.

Dwa wyciągi to 1-osobowe talerzyki o przepustowości ok. 300 osób na godzinę. Trasa jest dodatkowo ratrakowana, a z myślą o miłośnikach jazdy na snowboardzie tworzony jest podstawowy snowpark z przeszkodami.Na miejscu można skorzystać z usług instruktora. Wiciarka z zasady pracuje od 9:00 do zejścia ostatniego klienta ze stoku - stok posiada stosunkowo “świeży” system oświetlenia. Może doskwierać brak wypożyczalni sprzętu narciarskiego, armatek śnieżnych i niemożność zakupienia ciepłych (i zimnych też) posiłków i napojów.

Darmowe parkingi samochodowe znajduje się tuż nad górną stacją wyciągu.

Dodaj opinię
Stok Wiciarka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok Wiciarka, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok Wiciarka.
Ceny biletów / cennik wejść do Stok Wiciarka. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Stok Wiciarka cena biletu normalnego: 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok Wiciarka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij