Stoki narciarskie Pietkiewiczówka

Pietkiewiczówka to dwa wyciągi orczykowe uruchamiane na terenie niewielkiego parku. Oba obsługują do 800 miłośników nart zjazdowych i snowboardu w ciągu godziny. Pokonują ok. 30 metrów różnicy wzniesień między stacjami dolną i górną.

Zarówno “Pietkiewiczówka I”, jak też “Pietkiewiczówka II”, to trasy stosunkowe łatwe, bardzo przyjazne początkującym. Liczą odpowiednio 218 i 232 metry długości. Stoki posiadają system sztucznego oświetlenia, w razie niewystarczających warunków śniegowych uruchamiane są armatki.

Miłośnicy jazdy na dwóch bądź jednej desce mogą na miejscu skorzystać z usług szkółki narciarskiej oraz wypożyczalni wszelkich akcesoriów.

Dodaj opinię
Stoki narciarskie Pietkiewiczówka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stoki narciarskie Pietkiewiczówka, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stoki narciarskie Pietkiewiczówka.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Stoki narciarskie Pietkiewiczówka - telefon: +48757172873
  • Ulica
    Turystyczna 11
    Stoki narciarskie Pietkiewiczówka mieści się przy ulicy Turystyczna 11 w Szklarskiej Porębie
  • 58-580 Szklarska Poręba
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stoki narciarskie Pietkiewiczówka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij