Złoty Widok

Złoty Widok to bardzo dobry punkt obserwacyjny, będący stromym progiem skalnym, który znajduje się w dolinie rzeki Kamiennej. Warto skorzystać z dobrodziejstw tego naturalnego tarasu widokowego i spojrzeć z innej perspektywy na Kotlinę Jeleniogórską, Karkonosze, Szrenicę i Śnieżkę.

Niedaleko Złotego Widoku znajduje się Chybotek, najbardziej znana formacja skalna na tym terenie i Grób Karkonosza, który warto odwiedzić, by oddać hołd władcy gór.

Dodaj opinię

Znakomity punkt widokowy, umocowany na stromym progu skalnym. Ze Złotego Widoku rozpościerają się zachwycające panoramy na Karkonosze i Kotlinę Jeleniogórską. Ten wyjątkowo malowniczy zakątek Karkonoszy można odnaleźć między Piechowicami a Szklarską Porębą, w dolinie rzeki Kamiennej. W pobliżu warto zobaczyć jeszcze Grób Liczyrzepy oraz skałę Chybotka.

Złoty Widok adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Złoty Widok, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Złoty Widok.
  • 58-580 Szklarska Poręba
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Złoty Widok opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij