Szklarska Poręba jest niezwykle cudowną miejscowością położoną u podnóży Karkonoszy. Sprawdza się jako cel narciarskiego odpoczynku jak i letnich pieszych wypadów. Obok Karpacza jest najczęściej odwiedzaną miejscowością wypoczynkową w południowo-zachodniej Polsce. Urocze kręte uliczki górska atmosfera w knajpkach i wygodne pensjonaty to znaczne walory kurortu. W czasie lata trzeba pójść na Śnieżne kotły z kolei w sezonie zimowym skorzystać z jednej z wielu nartostrad. W mieście ma miejsce wiele imprez pod gołym niebem – miastu partneruje radiowa Trójka. Jednakże nie tylko zwolennicy górskich wycieczek i pasjonaci narciarskich wyczynów będą się czuli tutaj jak w raju. Miłośnicy jazdy rowerowej mogą sprawdzić się na bardzo trudnych ścieżkach ale również jeździć rekreacyjnie po łagodnych duktach w pobliżu. Szklarska Poręba jest znakomita przez okrągły rok – bez wyjątków każdy może znaleźć tu rozrywkę na swoją miarę.
Rodzaj obiektu:
Szukaj po nazwie:
Cena do:

daria - Rowerem w Górach


AUTOR: daria DODANO: 2008-04-21 00:00:00
TYTUŁ: Rowerem w Górach
Ja mam zamiar otworzyć seson rowerowy podczas majówki którą spędze w Szklarskiej porębie. Piękne trasy wspaniałe widoki, górskie powietrze, super pogoda -mam nadzieje. Już sie nie moge doczekać przyjazdu do Szklarskiej Poręby.

Pozostałe komentarze:





    Skomentuj ten artykuł

    temat:

    imię:

    e-mail:

    Wpisz adres e-mail: e-mail:
    komentarz:

    Film. Wklej kod HTML z YouTube:


    fotki (maksymalny rozmiar pliku 250Kb, tylko .jpg):



    lastminute - Halny - PROMOCJA - nocleg z wyżywieniem tylko 55 zł lastminute - Karkonoski*** SPA - Zapraszamy na ferie 2012 - ostatnie miejsca. - lastminute