Basen Cristal Resort

Basen(ik) funkcjonujący w ramach jednego ze szklarskich kompleksów hotelowych. Niecka ma dokładnie 12 metrów długości - zawodów pływackich nijak się tu nie zorganizuje, ale i tak powinno to wystarczyć, by kąpiel mogła przybrać również bardziej aktywne formy.

Ofertę “SPA & Wellness” obiektu uzupełniają kryty taras z kilkoma leżakami, sauna, parowa łaźnia, 3 gabinety do przeprowadzania zabiegów oraz jeden z ciekawszych dodatków w ośrodkach tego typu.

Największą atrakcją w Cristal Resort okaże się zapewne jacuzzi na świeżym powietrzu. Relaksującej kąpieli, połączonej z masażem, podziwianiem niepowtarzalnie pięknych panoram na Karkonosze i innymi dodatkami (np. w rodzaju wina), można zażywać przez okrągły rok.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Bilety na basen dla turystów, którzy nie nocują w hotelu Cristal Resort:

  • ulgowe 25 zł
  • normalne 45 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Niewielkich rozmiarów hotelowy kompleks basenowy. Główny obiekt to niecka pływacka o długości ok. 12 metrów. Niby mało, ale w pewnych warunkach w zupełności wystarczy, by się odprężyć i całkowicie “odpłynąć”. Do dyspozycji gości pozostają również łaźnia parowa, atrium z leżakami, zabiegi SPA oraz sauna. Głównym atutem jest jednak całoroczne jacuzzi zewnętrzne.

Basen Cristal Resort adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Cristal Resort, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Cristal Resort.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Cristal Resort. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 25 zł
    Basen Cristal Resort cena biletu ulgowego: 25 zł
  • 45 zł
    Basen Cristal Resort cena biletu normalnego: 45 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Cristal Resort opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij