Basen Kryształ

Element strefy SPA&Wellness czterogwiazdkowego hotelu. W porównaniu z parkami wodnymi w regionie, basen Kryształ raczej nie będzie robił oszałamiającego wrażenia - chyba że kogoś bardziej interesuje architektura i dekoracje niż wysiłek fizyczny.

Główna niecka o nieregularnym kształcie ma maksymalnie 15 metrów długości. O pływaniu z wybitnie sportowym zacięciem lepiej nie myśleć. Za to o rekreacyjnej kąpieli, urozmaicanej wieloma urządzeniami do różnego rodzaju hydromasaży - jak najbardziej. W jednej z nisz umieszczono niewielki brodzik, perfekcyjny dla małych dzieci. Jest również jacuzzi i lodospad. Przy brzegu do dyspozycji gości jest kilka komfortowych leżaków i pokój ciszy.

Kąpiel w basenie można uzupełnić wybranym, płatnym osobno zabiegiem z bogatej oferty SPA. Obiekt posiada 3 gabinety tego rodzaju. Dysponuje również taką samą ilością saun: suchą, parową oraz tzw. laconium - łagodną odmianą rzymskiej łaźni.

Na terenie hotelu działa również pub ze stołem bilardowym, tarczą do darta i niewielką strefą bowlingową, składającą się z 2 torów.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Wstęp dla gości spoza hotelu Kryształ:

  • bilet normalny 25 zł
  • bilet ulgowy 15 zł
  • gra w kręgle - 72 zł/h
  • gra w bilarda - 20 zł/h
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Hotelowy basen, z którego w miarę swobodnie mogą korzystać również osoby “z zewnątrz”. Użycie słowa “pływalnia” byłoby przesadą - niecka ma ok. 15 m długości. Posiada za to kilka urządzeń hydro-masujących, co wydatnie pomaga się zrelaksować. W skład strefy wypoczynku wchodzą jeszcze dziecięcy brodzik, jacuzzi, 3 różnego typu sauny oraz 3 gabinety SPA&Wellnes.

LINK DO PANORAMY
Basen Kryształ adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Kryształ, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Kryształ.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Kryształ opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij