Basen Las

Basen w Hotelu Las to element hotelowej strefy SPA&Wellness, z której może korzystać każdy chętny. Nie jest to z pewnością przytłaczający ogromem aquapark, a kameralny, klimatyczny obiekt świetnie nadający się do relaksującego pływania.

Główny basen “Lasu” to prostokątna niecka o długości 13 metrów i stałej głębokości 1,35 m. Dla maluchów przygotowano brodzik ze zjeżdżalnią. Przy brzegach basenu, w przeszklonym atrium ustawiono kilka krzeseł i leżaków.

Kompleks basenowy uzupełniają jeszcze jacuzzi, dwie sauny oraz parowa łaźnia. W ośrodku można również skorzystać z szeregu różnych zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych, relaksujących i rehabilitacyjnych. Z aktywniejszych form wypoczynku, do dyspozycji gości pozostają również stoły ping-pongowe, sala bilardowa oraz klasyczny kort do tenisa ziemnego. W razie potrzeby boisko ze sztuczną nawierzchnią można przystosować do badmintona lub siatkówki.

Basen Las zwykle otwarty jest od 9:00 do 22:00.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Kameralny i bardzo klimatyczny ośrodek, położony na skraju Szklarskiej Poręby i zielonego lasu. Główny basen ma 13 metrów długości i 1,35 m głębokości - akurat żeby móc rekreacyjnie sobie popływać. Dzieci mogą się bawić w brodziku, który wyposażono w niewielką zjeżdżalnię. Przy basenie znajdują się jeszcze 2 sauny, jacuzzi, łaźnia parowa i strefa zabiegów SPA.

Basen Las adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Las, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Las.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Las. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15 zł
    Basen Las cena biletu ulgowego: 15 zł
  • 20 zł
    Basen Las cena biletu normalnego: 20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Las opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij