Basen Olimp

Basen Olimp to kameralne centrum urody i zdrowia, czyli strefa SPA&Wellness jednego z ośrodków turystycznych w Szklarskiej Porębie, gdzie można się bardzo przyjemnie odprężyć i zrelaksować.

Basen wyposażony jest w kilka dodatkowych urządzeń, ma 11 metrów długości i 6 metrów szerokości. Z jednej strony kończy się przy wysepce z jacuzzi, którą opływa łukiem mała “rwąca rzeka”.

Grupy zorganizowane mogą dodatkowo liczyć na możliwość przeprowadzenia profesjonalnych zajęć z aqua aerobiku. Basenowi towarzyszy też gabinet, w którym przeprowadza się różnego rodzaju zabiegi odnowy biologicznej, relaksacyjne i kosmetyczne.

Basen w ośrodku Olimp zazwyczaj pozostaje otwarty dla gości z zewnątrz w godzinach 16:00-21:00, a w pełni sezonu turystycznego również od 9:00 do 12:00.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Basen w ośrodku BASEN & SPA OLIMP to doskonałe miejsce na relaks i odpoczynek, np. po górskich wędrówkach. Oprócz samego basenu, korzystać tu można z hydromasaży w wysepce jacuzzi i z rwącej rzeki. Basenowi towarzyszy Studio Zdrowia i Urody, gdzie poddać się można zabiegom leczniczym, relaksacyjnym i upiększającym. Basen dostępny jest także dla Gości spoza hotelu.

Basen Olimp adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Olimp, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Olimp.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Olimp. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Basen Olimp cena biletu ulgowego: 10 zł
  • 18 zł
    Basen Olimp cena biletu normalnego: 18 zł
  • Grupowy 15
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Olimp opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij