Basen Sasanka

Niewielki obiekt hotelowy, zapewniający jednak co najmniej wystarczające warunki do przyjemnego i było nie było aktywnego odpoczynku. Wymiary basenu to 12 na 6 metrów. Rekordy pływackie raczej nie będą tu padać, ale technikę da się swobodnie poćwiczyć. Czystemu relaksowi służą jacuzzi oraz kaskady do hydromasaży.

Basen Sasanka zwykle czynny jest od ósmej rano do ósmej wieczorem.

Uzupełnieniem hotelowego centrum SPA jest sala bilardowa oraz bogata oferta wszelkiego typu zabiegów oraz fińska sauna (dostępna w godzinach 16:00-20:00). Temperatura utrzymywana jest na poziomie 90-100 stopni Celsjusza, co sprzyja “wypoceniu” toksyn zalegających w organizmie. Regularne sesje pozwalają poprawić pracę układu oddechowego, układu krążenia oraz korzystnie wpływają na naturalną odporność.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Wejściówki na basen dla gości zewnętrznych:

  • ulgowe - 15 zł
  • normalne - 20 zł

Gra w bilarda - 20 zł/h

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Hotelowa “pływalnia” wzbogacona o parę maszyn do wodnego masażu oraz wydzieloną wannę jacuzzi. Na basenie o wielkości 72 metrów kwadratowych (12*6 m) można stosunkowo wygodnie popływać - jeśli tylko nie będzie tłoku na obiekcie. Godnym uwagi dodatkiem jest fińska sauna, a w strefie SPA można poddać się pewnym miłym i korzystnym dla zdrowia zabiegom.

LINK DO PANORAMY
Basen Sasanka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Sasanka, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Sasanka.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Sasanka. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15 zł
    Basen Sasanka cena biletu ulgowego: 15 zł
  • 20 zł
    Basen Sasanka cena biletu normalnego: 20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Sasanka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij