Dinopark

Park Dinozaurów w Szklarskiej Porębie to wspaniałe miejsce edukacji i rozrywki dla najmłodszych i tych nieco większych. Na ścieżce edukacyjnej, w bujnym lesie, przy której stoją olbrzymie podobizny dinozaurów, wykonane w skali 1:1, zwiedzający przenieść się mogą do pradawnych czasów i odbyć fantastyczną lekcję historii obejmującą 500 mln lat.

Oprócz dinozaurów, przeszczęśliwe dzieci korzystać mogą również z placów zabaw, piaskownic, parku linowego, paintballa, dmuchańców, galerii iluzji, kolejki Flinstonów, kina 6D oraz z atrakcji wioski indiańskiej.

Dinopark to zatem fantastyczne miejsce na rodzinne spędzenie wolnego czasu.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Dinozaury jak żywe można spotkać w parku edukacyjno-rozrywkowym funkcjonującym w Szklarskiej Porębie. Po obejrzeniu którejś z części Parku Jurajskiego, taka wycieczka to idealny pomysł. Większość modeli tych wielkich stworów wykonano w skali 1:1. Prehistoryczne gady nie są zresztą jedyną atrakcją na miejscu, są tu park linowy, place zabaw, kolejka czy paintball.

Dinopark adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Dinopark, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Dinopark.
Ceny biletów / cennik wejść do Dinopark. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 10 zł
    Dinopark cena biletu ulgowego: od 10 zł
  • od 28 zł
    Dinopark cena biletu normalnego: od 28 zł
  • Grupowy od 22 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Dinopark opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij