Dom Kata

Dom Kata to specyficzne muzeum znajdujące się w Kowarach, nieopodal Karpacza. Ten zabytkowy obiekt, niegdyś zamieszkiwany był przez prawdziwego kata. W związku z tym, odwiedzając to miejsce, zwiedzający mają okazję dowiedzieć się jak niegdyś egzekwowano przestrzegania surowego prawa, z wykorzystaniem specjalnych narzędzi i urządzeń tortur. Każda wizyta w tym miejscu jest niesamowitą i arcyciekawą przygodą.

Wchodzące w skład ekspozycji liczne machiny śmierci, zadawały niegdyś cierpienie i odbierały ludziom życie, budząc jednocześnie strach i obrzydzenie. Dziś na szczęście jedynie fascynują i ciekawią, nikomu nie wyrządzając już krzywdy.

W Domu Kata istnieje możliwość udostępnienia sali dla grup, które mogą tu organizować spotkania okolicznościowe i imprezy.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
 • Bilet normalny - 12zł
 • Bilet dla dzieci - 7zł
 • Bilet dla grup - 10zł
 • Bilet ulgowy - 10zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

W Kowarach niedaleko Karpacza, w zabytkowym budynku, mieści się cokolwiek nietypowe muzeum. Wizyta w placówce pozwoli całkiem dobrze zapoznać się ze sprawdzonymi przez wieki metodami zadawania śmierci i bólu. W końcu kaci specjalizowali się również w wyciąganiu informacji i zeznań. Na szczęście zgromadzonych narzędzi nikt już nie poczuje na własnej skórze.

Dom Kata adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Dom Kata, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Dom Kata.
Ceny biletów / cennik wejść do Dom Kata. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 7-10 zł
  Dom Kata cena biletu ulgowego: 7-10 zł
 • 12 zł
  Dom Kata cena biletu normalnego: 12 zł
 • Grupowy 10
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Dom Kata opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij