Galeria rzeźby ceramicznej

Stała plenerowa wystawa miejscowego artysty Marka Parceja. Wśród pokazywanych prac są zarówno abstrakcyjne figury, jak też wariacje na temat światowej sławy dzieł i zabytków. Parcej jest autorem charakterystycznych koziołków, które już od jakiegoś czasu stoją na Mariankach - charakterystycznej formacji skalnej nieopodal kolejki na Szrenicę.

Jako że galeria funkcjonuje w przydomowym ogrodzie - zaleca się wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia się na zwiedzanie.

Wizytę w Ogrodzie Rzeźb Ceramicznych powinni rozważyć zwłaszcza ci turyści, którzy idą niebieskim szlakiem prowadzącym do Złotego Widoku bądź odwiedzają Wlastimilówkę.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Prywatna ekspozycja rzeźbiarza ze Szklarskiej Poręby, Marka Parceja. Artysta zorganizował stałą wystawę plenerową w swoim własnym ogrodzie. Najlepiej odwiedzić ją przy okazji, np. wycieczki w okolice Złotego Widoku. Parcej tworzy własne wyobrażenia na temat powszechnie rozpoznawalnych dzieł sztuki i abstrakcyjne figury. Jego “Koziołki” zdobią skały “Marianki”.

Galeria rzeźby ceramicznej adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Galeria rzeźby ceramicznej, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Galeria rzeźby ceramicznej.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Galeria rzeźby ceramicznej opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij