Kort tenisowy Biała Dolina

Pełnowymiarowy kort tenisowy z ogrodzeniem i systemem sztucznego oświetlenia. Nawierzchnią, na której rozgrywane są tutaj tenisowe pojedynki, jest klasyczna czerwona, drobno zmielona cegła.

Na zorganizowanie turnieju choć trochę przypominającego French Open lepiej się nie nastawiać - w Białej Dolinie funkcjonuje jeden jedyny kort tenisowy. Przy korzystaniu z obiektu obowiązują ścisłe wytyczne do obuwia. Akceptowane są tylko “halówki” i tenisówki z równą podeszwą lub buty dedykowane grze w tenisa.

Gra po zmierzchu jest dodatkowo płatna, podobnie jak wypożyczenie rakiet i piłeczek. Można za to liczyć na parę darmowych, krótkich lekcji gry, które powinny pozwolić na opanowanie najbardziej niezbędnych podstaw. Osoby przyjeżdżające z własnym sprzętem zainteresuje opcja korekty naciągu strun w rakietach.

Kort przy “Białej Dolinie” zwykle funkcjonuje od 8:00 do 22:00. Dodatkowo istnieje możliwość zagrania w badmintona na boisku piaskowym oraz w siatkówkę plażową.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Obiekt należący do jednego z licznych szklarskich pensjonatów, dostępny jednak dla wszystkich miłośników tenisa ziemnego. Na Korcie Biała Dolina obowiązuje odpowiednie, zmienne obuwie sportowe. Działa tutaj jeden kort z ceglaną nawierzchnią, doświetlany na życzenie wydajnymi lampami, dzięki czemu grać można do 22:00. Można tu także wypożyczyć rakiety i piłki.

Kort tenisowy Biała Dolina adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kort tenisowy Biała Dolina, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kort tenisowy Biała Dolina.
Ceny biletów / cennik wejść do Kort tenisowy Biała Dolina. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 4-8 zł
    Kort tenisowy Biała Dolina cena biletu ulgowego: od 4-8 zł
  • od 10 zł
    Kort tenisowy Biała Dolina cena biletu normalnego: od 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kort tenisowy Biała Dolina opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij