Kręgielnia Mała Bawaria

Jedna z hotelowych atrakcji, pod pewnymi warunkami otwarta również na turystów przychodzących “z ulicy”, którzy chcieliby rozegrać parę bowlingowych bądź bilardowych partyjek.

W klubie nocnym “Mała Bawaria” do dyspozycji gości są 2 pełnowymiarowe tory do gry w kręgle. Nowoczesne, oryginalnie zaprojektowane i wystrojone, wykonane z wysokiej klasy materiałów. Tam, gdzie to współcześnie koniecznie i przydatne, obiekt został zautomatyzowany. Wyniki na bieżąco można śledzić na monitorach nad torami. Wyjątkowo okazałe rezultaty można uwiecznić w tabeli rekordów.

“Mała Bawaria” oferuje również możliwość zagrania w różne odmiany bilarda oraz szereg gier zręcznościowych - od popularnego cymbergaja po automaty z grami komputerowymi.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Kameralne centrum nocnych rozrywek, mieszczące się we wnętrzach jednego z miejscowych hoteli. Do dyspozycji gości są 2 tory bowlingowe wraz z niezbędnym lub “tylko” zwiększającym komfort gry oprzyrządowaniem - imienną tablicą wyników, podajnikiem kul, automatycznym ustawiaczem pinów itp. W “Małej Bawarii” można jeszcze zagrać w bilard i różne gry zręcznościowe.

Kręgielnia Mała Bawaria adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia Mała Bawaria, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia Mała Bawaria.
Ceny biletów / cennik wejść do Kręgielnia Mała Bawaria. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 50 zł
    Kręgielnia Mała Bawaria cena biletu normalnego: 50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia Mała Bawaria opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij