Kręgielnia Na Skarpie

Hotelowe centrum raczej wieczorowych zabaw i rozrywek, dostępne także dla turystów i przybyszów, którzy zatrzymali się w innych punktach Szklarskiej Poręby lub innych miejscowości pod Karkonoszami i Izerami.

Kręgielnię "Na Skarpie" tworzą 2 tory o długości, która pozwoliłaby na przeprowadzenie nawet oficjalnych zawodów bowlingowych. Obiekt posiada wszelkie udogodnienia i automaty, które czynią rozgrywkę przyjemniejszą, a rywalizację - bardziej poważną. Ściany przy torze zdobią efektowne i pomysłowo nawiązujące do kręgli malowidła z komiksowym superbohaterem w roli głównej.

Uzupełnieniem oferty są stoły bilardowe i promujące towarzyską integrację piłkarzyki. W przerwie między rozgrywanymi na mniej lub bardziej poważnie meczami sportowymi, można oddać się innym przyjemnościom. Prym wiodą słuchanie muzyki i sączenie różnego rodzaju napojów przy klimatycznym barze lub komfortowych stolikach.

Kręgielnia “Na Skarpie” zazwyczaj działa od godziny 16:00 do 24:00.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Kręgielnia mieszcząca się w hotelu, dostępna dla każdego, kto czuje nieodpartą ochotę na odrobinę dobrej zabawy. Kręgielnia składająca się z 2 stylowych, pełnowymiarowych torów wraz ze stosownym zapleczem to jedna z większych atrakcji nocnego lokalu. Na pokuszenie wodzą także piłkarzyki, bilard oraz odpowiednio zaopatrzony pub.

Kręgielnia Na Skarpie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia Na Skarpie, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia Na Skarpie.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Kręgielnia Na Skarpie. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 45-55 zł
    Kręgielnia Na Skarpie cena biletu normalnego: 45-55 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia Na Skarpie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij