Krucze Skały

Krucze Skały to formacja o wysokości 30 metrów, usytuowana na prawym brzegu Kamiennej, która wykorzystywana jest przez ośrodek sportów ekstremalnych.

Naturalne uwarunkowania – dwie wysokie wieże kamienne – sprawiły, że w sezonie letnim turyści mogą skorzystać z propozycji Szkoły Górskiej Quazar i przejść od skały do skały po zawieszonym moście, zjechać na linie lub skoczyć na wahadle.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Wyróżniająca się w całych Karkonoszach formacja skalna, o wysokości sięgającej 30 metrów. To bardzo popularne miejsce wśród miłośników sportów ekstremalnych. Co odważniejsi mogą tu spróbować m.in. skoków na wahadle, zjazdów na linie (tyrolka) albo spacerów po niepozornym mostku nad przepaścią. Na szczycie Kruczych Skał znajduje się także punkt widokowy.

Krucze Skały adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Krucze Skały, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Krucze Skały.
  • 58-580 Szklarska Poręba
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Krucze Skały opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij