Stok Nartolandia

Nartolandia to kraina, w której zdecydowanie najlepiej będą się czuć narciarze i snowboarderzy z niewielkim stażem oraz rodziny z małymi dziećmi. Na terenie Nartolandii działają 2 bezpieczne, krótkie i bardzo łatwe trasy oraz odgrodzona od nich Akademia Młodego Narciarza.

Kiedy maluchy będą już radzić sobie na tyle dobrze, że mogą opuścić to narciarskie przedszkole, swoje umiejętności powinny doskonalić na niemal płaskiej, 75-metrowej trasie. Tutaj też powinni w pierwszej kolejności udać się ci, którym łapanie równowagi na deskach nastręcza jeszcze pewnych problemów. Dla ciut bardziej zaawansowanych przeznaczony jest dłuższy, 125-metrowy stok.

Wyciągi w ośrodku to 1-osobowe “wyrwirączka” oraz orczykowy talerzyk. Dzięki wydajnym lampom Nartolandia pracuje do późnych godzin wieczornych - zwykle od 8:30 do 22:00. Na terenie stacji działa również wypożyczalnia sprzętu i parking wyłącznie dla gości.

Po wyczerpujących lekcjach, można udać się na posiłek do bistro. Dla dzieci stworzono jeszcze zimowy plac zabaw, przy którym pracuje profesjonalny animator.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Stok Nartolandia adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok Nartolandia, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok Nartolandia.
Ceny biletów / cennik wejść do Stok Nartolandia. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 30 zł
    Stok Nartolandia cena biletu normalnego: od 30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok Nartolandia opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij