Ośrodek Narciarstwa Biegowego i Biathlonu

W Jakuszycach (8 km od centrum Szklarskiej Poręby) mieści się Ośrodek Narciarstwa Biegowego i Biathlonu "Jakuszyce". 100 km malowniczo położonych i dochodzących nawet do wysokości 1000 m n. p. m. tras biegowych dają możliwość rekreacyjnych spacerów narciarskich, jak też forsownych biegów.

Na Polanie Jakuszyckiej, będącej punktem wyjścia na trasy, funkcjonuje całosezonowa wypożyczalnia sprzętu.

To tu każdego roku odbywa się również prestiżowa impreza narciarstwa biegowego Bieg Piastów, w której rokrocznie udział biorą setki narciarzy. W lecie organizowane są także odpowiedniki tejże imprezy, odbywające się pod hasłami: Letni Bieg Piastów oraz Rowerowy Bieg Piastów.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Jakuszyce - każdy, kto aktywnie, nawet amatorsko uprawia konkurencję wymagającą przypięcia biegówek bądź interesuje się rywalizacją w sportach zimowych, doskonale zna tę nazwę. Warunki pozwalają tu na przygotowanie nawet 100 km tras oraz zorganizowanie zawodów najwyższej międzynarodowej kategorii np. Bieg Piastów. Latem ze ścieżek korzystają rowerzyści i biegacze.

Ośrodek Narciarstwa Biegowego i Biathlonu adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ośrodek Narciarstwa Biegowego i Biathlonu , zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ośrodek Narciarstwa Biegowego i Biathlonu .
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ośrodek Narciarstwa Biegowego i Biathlonu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij