Park Linowy Trollandia

W parku miejskim przy ulicy Jedności Narodowej, w samym centrum Szklarskiej Poręby, znajduje się atrakcja, która spodoba się i dzieciom i dorosłym. To zawieszony na drzewach Park Linowy Trollandia.

Do pokonania przez śmiałków są dwie trasy:

  • zielona, z przeszkodami zawieszonymi na wysokości 4-10 metrów, dostępna dla dzieci już od 130 cm wzrostu (w przypadku dzieci niższych pomagają rodzice);
  • czerwona, po przejściu trasy zielonej, z przeszkodami zawieszonymi na wysokości 6-12 metrów.

Wśród 26 stanowisk, przeszkód i atrakcji Trollandii, znaleźć można m.in.: siatki, deskorolki, zjazdy, mosty.

100% bezpieczeństwo zapewnia wdrożony tu system ciągłej asekuracji, w ramach którego, każdego uczestnika, instruktor wpina do liny asekuracyjnej na początku trasy i dopiero na końcu całej trasy lina zostaje wypięta, także przez instruktora. Nikt nie musi przepinać się w trakcie pokonywania przeszkód.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Na śmiałków, którzy są pewni swojej sprawności i odwagi, w Trollandii czekają dwie trasy. Zielona, przystosowana jest dla dzieci (min. 130 cm wzrostu lub przejście razem z rodzicem). Trudniejsza natomiast jest trasa czerwona “otwierająca się” po zaliczeniu pierwszej. Łącznie w parku linowym w centrum Szklarskiej przygotowano 26 odpowiednio zabezpieczonych przeszkód.

Linki do stron poruszających temat Parku Linowego Trollandia w Szklarskiej Porębie.

Park Linowy Trollandia adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Linowy Trollandia, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Linowy Trollandia.
Ceny biletów / cennik wejść do Park Linowy Trollandia. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-35 zł
    Park Linowy Trollandia cena biletu ulgowego: 20-35 zł
  • 25-40 zł
    Park Linowy Trollandia cena biletu normalnego: 25-40 zł
  • Grupowy 15-35
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Linowy Trollandia opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij