Park Odkrywców

Park Odkrywców to cały hektar mocnych wrażeń i najwyższy poziom bezpieczeństwa! To najwyższy park linowy w Polsce, dysponujący 60 atrakcjami, 3 trasami zróżnicowanymi pod względem trudności i długości oraz profesjonalną obsługą doświadczonych Instruktorów.

Atrakcje jakie czekają tu na śmiałków to m.in.: najwyższy Skok Tarzana w Polsce, tyrolka i najwyższy w Polsce taras widokowy, z przepiękną panoramą na Góry Izerskie. Bez obaw o bezpieczeństwo - wszystkie trasy zaprojektowane są w taki sposób, aby można było pokonywać je w pełnym komforcie i bez zmartwień o siebie i swoich bliskich.

Trasy do pokonania są trzy:

 • łatwa - dla najmłodszych,
 • średnia - dla każdego,
 • trudna - dla najodważniejszych.


UWAGA - Park Odkrywców zamknięty co najmniej do czerwca 2019 ze względu na budowę hotelu na posesji.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
 • Trasa dziecięca - 20 zł
 • Trasa średnia - 30 zł
 • Trasa trudna - 40 zł


 • Kolejne wejście na trasę dziecięcą i średnią - 5 zł taniej.
 • Kolejne wejście na trasę trudną - 10 zł taniej.


Rabaty dla grup zorganizowanych.


Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Park linowy, gwarantujący sporą dawkę adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Swoją sprawność, odwagę i opanowanie można poddać próbie na 3 różniących się poziomem trasach. W sumie przygotowanych jest 60 stacji i przeszkód, na mniejszych lub większych wysokościach. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom, ewentualny upadek powinien skończyć się tylko na strachu.

Park Odkrywców adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Odkrywców, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Odkrywców.
Ceny biletów / cennik wejść do Park Odkrywców. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 20-40 zł
  Park Odkrywców cena biletu normalnego: 20-40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Odkrywców opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij