Rodzinny Park Rozrywki ESPLANADA

W centrum Szklarskiej Poręby, przy głównej drodze jest miejsce, w którym można spędzić fantastyczny, aktywny czas z całą rodziną. To Rodzinny Park Rozrywki Esplanada, który przez cały rok oferuje swoim gościom świetne atrakcje, dostarczające wszystkim członkom rodziny sporej dawki uśmiechu, ale i adrenaliny.

Największą atrakcją parku jest całoroczna, ponad 500-metrowa, górska kolejka Alpine Coaster. Oprócz niej, znajduje się tu również Wieża Emocji, czyli zawieszona na 12 metrach gondola, która opadając z prędkością 6 metrów na sekundę, pozwala poczuć prawdziwy dreszczyk emocji.

Ponadto, w skład atrakcji Parku Esplanada wchodzą również: Minigolf, zimowe lodowisko z wypożyczalnią łyżew, symulator rodeo, samochodziki Mini Cars, Laser Ponton, Dziecięcy Labirynt, Ogród Dmuchańców, a nawet kawiarnia Cafe Park Esplanada i taras widokowy z leżakami.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

To wielki plac zabaw, w którym mnóstwo frajdy czeka tak na dzieci, jak i na młodzież oraz dorosłych. W Esplanadzie za nieprzerwane dostarczanie rozrywki odpowiadają takie atrakcje, jak labirynt, dmuchane zamki i trampoliny, minigolf, działające zimą lodowisko (oczywiście z wypożyczalnią), mini samochodziki czy licząca ponad 500 m kolejka górska Alpine Coaster.

KM Studio potrafi wspaniale utrwalić na wideo Rodzinny Park Rozrywki kamerzysta Wrocław

Rodzinny Park Rozrywki ESPLANADA adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rodzinny Park Rozrywki ESPLANADA, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rodzinny Park Rozrywki ESPLANADA.
Ceny biletów / cennik wejść do Rodzinny Park Rozrywki ESPLANADA. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 5 zł
    Rodzinny Park Rozrywki ESPLANADA cena biletu normalnego: od 5 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rodzinny Park Rozrywki ESPLANADA opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij