Schronisko Kochanówka

Schronisko Kochanówka położone jest na wysokości 510 m n.p.m, na terenie enklawy Karkonoskiego Parku Narodowego, powyżej ujścia potoku Szklarki do rzeki Kamiennej. Mieści się w zabytkowym budynku wybudowanym w 1868 roku. Schronisko Kochanówka jest malowniczo położone wśród zboczy wąwozu i tuż obok słynnego Wodospadu Szklarki.

W schronisku dostępnych jest 12 miejsc noclegowych, łazienki, WC i bufet. To fantastyczna baza wypadowa w góry.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Schronisko turystyczne (własność PTTK), które nieopodal Wodospadu Szklarki stoi już 1868 roku - oczywiście ma już na koncie parę remontów generalnych. Wędrowcom oferuje w sumie 12 łóżek, jadalnię z bufetem, 2 łazienki i możliwość podwózki do najbliższego wyciągu narciarskiego (oddalonego o ok. 3 km). Kochanówka stanowi świetny punkt wypadowy w Karkonosze.

Schronisko Kochanówka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Schronisko Kochanówka, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Schronisko Kochanówka.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Schronisko Kochanówka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij