Skwer Radiowej Trójki

W centrum miasta, tuż przy przystanku PKS, znajduje się Skwer Radiowej Trójki, będący zielonym akcentem w mieście i zarazem, w sezonie letnim, miejscem zabaw dla dzieci. Znajduje się tu również Aleja Trójkowych Gwiazd, gdzie zamiast odcisków dłoni i stóp (jak w innych alejach gwiazd w Polsce) dziennikarze Radiowej Trójki zostawili po sobie odciski swoich ust.

Radiowa Trójka stała się patronem wszystkich imprez w Szklarskiej Porębie. Większość z nich odbywa się w najbardziej dogodnym punkcie miasta, czyli pod wyciągiem na Halę Szrenicką. Każdego roku, zarówno w sezonie letnim jak i zimowym odbywają się tu również imprezy ściśle związane ze sportowym charakterem miasta.

Imprezy pod patronatem Trójki jakie mają miejsce w Szklarskiej Porębie to np.: Weekend z Adrenaliną, Jesienny Rowerowy Rajd z Trójką Majowy Zawrót Głowy, Gwiazdy na Śniegu, Mistrzostwa Polski Amatorów w Rzeźbie ze Śniegu, Slalom Retro, Puchar Trójki w Narciarstwie Zjazdowym.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Miejsce, które odwiedzić powinien każdy fan radia. Jest to bowiem jedyna w swoim rodzaju “aleja gwiazd” Programu Trzeciego Polskiego Radia. Od pozostałych miejsc w tym klimacie skwer w Szklarskiej Porębie różni się tym, że na tablicach pamiątkowych dziennikarzy, prezenterów i innych zasłużonych dla Trójki znajdują się usta, a nie stopy bądź dłonie.

Skwer Radiowej Trójki adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Skwer Radiowej Trójki, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Skwer Radiowej Trójki.
  • 58-580 Szklarska Poręba
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Skwer Radiowej Trójki opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij