Snowtubing

Ciekawa i zabawna alternatywa nie tylko dla plastikowych “jabłuszek” czy sanek, ale też nart i snowboardowych desek. Zjazd w dmuchanym kole, po zakręconym śnieżnym torze to pewnik niebywałych emocji.

Przy ulicy Turystycznej w Szklarskiej Porębie, nieopodal tras narciarskich na Pietkiewiczówce - jeśli tylko warunki śniegowe są dostateczne - uruchamiane są 3 profesjonalnie przygotowane tory. Różnią się od siebie skalą trudności do pokonania ostrych zakrętów, band, skoczni i innych przeszkód. Pewną niedogodnością dla niektórych osób może być brak wyciągu - nawet jeśli tutejsze tory nie zaliczają się do szczególnie długich.

Podobne snowtubingowe tory działają również pod Ski Areną Szrenica oraz w Parku Rodzinnej Rozrywki Esplanada.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Gdyby miłośnikom białego szaleństwa na stokach jakimś sposobem zbrzydły już zjazdy po górskich zboczach, mają do dyspozycji ciekawy zamiennik. Pokonywanie torów snowtubingowych może nie wygląda poważnie, za to dostarcza solidnej dawki zabawy i adrenaliny - zwłaszcza w gronie rodzinnym. Szerokie dmuchane kółko sunące po śniegu jest dobre nie tylko dla dzieci.

Snowtubing adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Snowtubing, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Snowtubing.
 • Telefon
  Zadzwoń i dowiedz się więcej o Snowtubing - telefon: +48505171014
 • Telefon 2 +48 757 172 822
 • Ulica
  Turystyczna 17
  Snowtubing mieści się przy ulicy Turystyczna 17 w Szklarskiej Porębie
 • 58-580 Szklarska Poręba
Ceny biletów / cennik wejść do Snowtubing. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 5 zł
  Snowtubing cena biletu normalnego: 5 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Snowtubing opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij