Stajnia Orion

Agroturystyczne gospodarstwo nieopodal terenów Parku Krajobrazowego Doliny Bobru, w którym działalność sportowo-rekreacyjna stała się bodaj najistotniejszą jego częścią. W końcu możliwość konnej jazdy po wspaniałych, niczym z bajki wyjętych terenach, posiada nieprzeciętną moc przyciągania.
Stajnia Orion oferuje całkiem kompleksowy zakres usług - od pensjonatu dla koni, przez podstawowe lekcje dla nowicjuszy i konkretnie ukierunkowane treningi dla zaawansowanych, aż po hipoterapię czy organizację integracyjnych imprez plenerowych. Ośrodek znajduje się w pobliżu konnych szlaków, więc w rajdach i terenowych wycieczkach również można wziąć udział.
Sporym atutem Stajni Orion jest spore zróżnicowanie dostępnych koni. W niezbyt dużym stadzie (ok. 10 sztuk) są zwierzęta o najróżniejszych charakterach, umaszczeniu i rozmiarach: od XS do XXL. Do dyspozycji jeźdźców jest odkryty lonżownik, odrębny parkur, duże i małe wybiegi oraz rozległe pastwiska.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Ośrodek jeździecki w gospodarstwie agroturystycznym, którego podstawowym atutem ma być zwierzyniec. Stadko koni nie jest może najliczniejsze w okolicy (ok. 10 sztuk), za to charakterków i różnych rozmiarów w nim dostatek. Stajnia Orion to niezły adres zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych - są i miejsca do nauki, i szlak do terenowych rajdów.

Stajnia Orion adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Orion, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Orion.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Orion opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij