Stok Biała Polana

Biała Polana jest szeroka, równa, łagodna - słowem idealna dla początkujących snowboarderów i narciarzy. Trasa narciarska na Białej Polanie ma ok. 170 metrów długości. Między położeniem dolnej i górnej stacji talerzykowego wyciągu jest mniej więcej 35 m różnicy w pionie. Wyciąg jest w stanie obsłużyć ok. 500 osób w ciągu jednej godziny.

W ramach przygotowań stok jest ratrakowany, nie posiada jednak (na razie) możliwości sztucznego naśnieżania. Za to z reguły jest czynny od 10:00 aż do “ostatniego klienta”, nawet w późnych godzinach nocnych.

W ramach Białej Polany działa również punkt serwisowy sprzętu (oferowane usługi to przede wszystkim regulacja i montaż wiązań oraz smarowanie i regeneracja desek) oraz wypożyczalnia niezbędnych i opcjonalnych do jazdy akcesoriów. Na stoku pracują chętni do pomocy wykwalifikowani instruktorzy.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Stok Biała Polana adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok Biała Polana, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok Biała Polana.
Ceny biletów / cennik wejść do Stok Biała Polana. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Stok Biała Polana cena biletu normalnego: 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok Biała Polana opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij