Stok Cross

Orczykowy wyciąg narciarski Cross na trasie o długości 250-290 metrów. Stok niezły dla początkujących, niemniej średnio zaawansowani narciarze i snowboarderzy również mogą czerpać przyjemność z jazdy.

Zbocze nie powinno stanowić szczególnie trudnego czy jakkolwiek niebezpiecznego wyzwania. Mniej więcej 30 m różnicy poziomów między początkiem i końcem takiej trasy nie powinno przysporzyć znaczących trudności. Na stoku pracuje ratrak, a lampy pozwalają na wieczorne jazdy nawet do 22:00. Brak armatek śnieżnych.

Przy “Crossie” funkcjonują wypożyczalnia, punkt serwisowy sprzętu narciarskiego, lokal gastronomiczny oraz parking samochodowy.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Stok Cross adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok Cross, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok Cross.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok Cross opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij