Stok Wesoła Górka

Wesoła Górka to niewielki, za to dzięki charakterystyce bardzo rodzinny ośrodek narciarski w Szklarskiej Porębie. Trasa szeroka, o dość zróżnicowanym, ale ogólnie rzecz biorąc łatwym profilu. W trakcie 150-metrowego zjazdu pokonuje się ok. 17 m różnicy poziomów.

Na stoku funkcjonują dwa wyciągi zbliżonej długości - tzw. zaczepowa wyrwirączka oraz orczykowy talerzyk. Jak podkreślają właściciele, dbają o to by Wesoła Górka spełniała aktualne wytyczne GOPR-u. Stok jest regularnie naśnieżany przez armatki, działa również sieć sztucznego oświetlenia. Obok tras narciarskich wydzielono miejsce dla osób zjeżdżających na sankach.

Oczywiście przy trasach nie mogło zabraknąć wypożyczalni i serwisowni sprzętu, parkingu dla gości czy kilku lokali gastronomicznych. Pod Wesołą Górką funkcjonują także szkółki narciarsko-snowboardowe, w tym “Zimowe przedszkole” stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach i przewidzianymi dla nich dodatkowymi atrakcjami.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Stok Wesoła Górka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok Wesoła Górka, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok Wesoła Górka.
Ceny biletów / cennik wejść do Stok Wesoła Górka. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 20 zł
    Stok Wesoła Górka cena biletu normalnego: od 20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok Wesoła Górka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij