Stok Wiciarka

Leśna stacja narciarska Wiciarka położona jest w pobliżu drogi łączącej centralną część Szklarskiej Poręby z Jakuszycami. Odległość do najbliższych miejskich zabudowań to ok. 3 kilometry, co niewątpliwie ma swój nieodparty urok.

Trasa “w leśnej głuszy” ma 200 metrów długości. Stok nie należy do szczególnie wymagających - różnica poziomów przy Wiciarce to mniej więcej 35 m. W miarę dobrze nadaje się zarówno dla osób początkujących, jak i amatorów białego szaleństwa z pewnym doświadczeniem.

Dwa wyciągi to 1-osobowe talerzyki o przepustowości ok. 300 osób na godzinę. Trasa jest dodatkowo ratrakowana, a z myślą o miłośnikach jazdy na snowboardzie tworzony jest podstawowy snowpark z przeszkodami.Na miejscu można skorzystać z usług instruktora. Wiciarka z zasady pracuje od 9:00 do zejścia ostatniego klienta ze stoku - stok posiada stosunkowo “świeży” system oświetlenia. Może doskwierać brak wypożyczalni sprzętu narciarskiego, armatek śnieżnych i niemożność zakupienia ciepłych (i zimnych też) posiłków i napojów.

Darmowe parkingi samochodowe znajduje się tuż nad górną stacją wyciągu.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Stok Wiciarka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok Wiciarka, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok Wiciarka.
Ceny biletów / cennik wejść do Stok Wiciarka. Redakcja serwisu www.szklarska-poreba.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Stok Wiciarka cena biletu normalnego: 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok Wiciarka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij