Stoki narciarskie Pietkiewiczówka

Pietkiewiczówka to dwa wyciągi orczykowe uruchamiane na terenie niewielkiego parku. Oba obsługują do 800 miłośników nart zjazdowych i snowboardu w ciągu godziny. Pokonują ok. 30 metrów różnicy wzniesień między stacjami dolną i górną.

Zarówno “Pietkiewiczówka I”, jak też “Pietkiewiczówka II”, to trasy stosunkowe łatwe, bardzo przyjazne początkującym. Liczą odpowiednio 218 i 232 metry długości. Stoki posiadają system sztucznego oświetlenia, w razie niewystarczających warunków śniegowych uruchamiane są armatki.

Miłośnicy jazdy na dwóch bądź jednej desce mogą na miejscu skorzystać z usług szkółki narciarskiej oraz wypożyczalni wszelkich akcesoriów.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Stoki narciarskie Pietkiewiczówka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stoki narciarskie Pietkiewiczówka, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stoki narciarskie Pietkiewiczówka.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stoki narciarskie Pietkiewiczówka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij