Trasa rowerowa - Pętla Trzy Jawory

W Szklarskiej Porębie nie brakuje również tras rowerowych o niskim poziomie trudności, które bez trudu pokonają także dzieci.

Pętla Trzy Jawory to bardzo łagodna trasa o długości 8 km. Prowadzi przez piękną okolicę Michałowic nieopodal Szklarskiej Poręby. Można przejechać się z krzyżówki przy ulicy Łagodnej do kamieniołomu granitu i powrócić przez Rozdroże przy Trzech Jaworach.

Drugą opcją jest poszerzenie całej trasy, bowiem pętla funkcjonuje jako dodatek do trasy Karkonoskiego Expressu pod Reglami i Pętli Dwóch Rzek. Jednak sama w sobie jest również urokliwa i warto poświęcić choćby popołudnie, aby zobaczyć piękną okolicę Szklarskiej Poręby.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Trasa rowerowa - Pętla Trzy Jawory adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Trasa rowerowa - Pętla Trzy Jawory, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Trasa rowerowa - Pętla Trzy Jawory.
  • 58-580 Szklarska Poręba
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Trasa rowerowa - Pętla Trzy Jawory opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij