Wyciągi w Dolinie Szczęścia

W Dolinie Szczęścia to zespół 3 tras zjazdowych o łącznej długości wynoszącej ok. 570 metrów. Zapewne nie wszystkim miłośnikom narciarstwa i snowboardów tyle wystarczy, by osiągnąć pełnię szczęścia. Za to dla osób zaczynających swoją przygodę ze sportami zimowymi, może się okazać miejscem doskonale odpowiadającym ich potrzebom.

Stoki są ratrakowane raczej łagodne (ok. 25 m różnicy poziomów) i krótkie, więc nauka powinna odbywać się w miarę bezboleśnie. Najprościej powinno być na trasie nr II mierzącej ok. 150 m. Kto poczuje się już wystarczająco pewnie, może zmierzyć się z 220-metrowym stokiem nr III. Natomiast najtrudniejsza w Dolinie Szczęścia jest trasa nr I. 220 m zbocza zagwarantuje przyjemność z rekreacyjnej jazdy nawet osobom średnio-zaawansowanym w sztuce zjazdowej.

Wszystkie wyciągi są orczykowe, talerzykowe, o wydajności ok. 600 os./h. Stoki posiadają system sztucznego naśnieżania i oświetlenie - białe szaleństwo można uskuteczniać nawet do godziny 21:00. Na terenie ośrodka funkcjonują jeszcze wypożyczalnia sprzętu, szkółka snowboardowa, punkt gastronomiczny i parking dla gości.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Wyciągi w Dolinie Szczęścia adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciągi w Dolinie Szczęścia, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciągi w Dolinie Szczęścia.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciągi w Dolinie Szczęścia opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij