Złoty Widok

Złoty Widok to bardzo dobry punkt obserwacyjny, będący stromym progiem skalnym, który znajduje się w dolinie rzeki Kamiennej. Warto skorzystać z dobrodziejstw tego naturalnego tarasu widokowego i spojrzeć z innej perspektywy na Kotlinę Jeleniogórską, Karkonosze, Szrenicę i Śnieżkę.

Niedaleko Złotego Widoku znajduje się Chybotek, najbardziej znana formacja skalna na tym terenie i Grób Karkonosza, który warto odwiedzić, by oddać hołd władcy gór.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Znakomity punkt widokowy, umocowany na stromym progu skalnym. Ze Złotego Widoku rozpościerają się zachwycające panoramy na Karkonosze i Kotlinę Jeleniogórską. Ten wyjątkowo malowniczy zakątek Karkonoszy można odnaleźć między Piechowicami a Szklarską Porębą, w dolinie rzeki Kamiennej. W pobliżu warto zobaczyć jeszcze Grób Liczyrzepy oraz skałę Chybotka.

Linki do stron poruszających temat Złotego Widoku w Szklarskiej Porębie.

  • Otwarty Przewodnik Krajoznawczy, a w nim ciekawostki o Szklarskiej Porębie- zajrzyjcie na krajoznawcy.info.pl
Złoty Widok adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Złoty Widok, zobacz gdzie w Szklarskiej Porębie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Złoty Widok.
  • 58-580 Szklarska Poręba
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Złoty Widok opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij